Türkiye’nin tarihi ve kültürel miraslarını yakından görerek inceleme fırsatı bulmanızı sağlayan turlar düzenler. Bu düzenlediği turlar da farklı heyecanlar ve unutulmaz anlar yaşamanıza olanak tanır. Tatilco Turizm Yarınlarımıza ışık tutan öğrencilerimizin Türkiye’nin tarihi ve kültürel miraslarını yakından tanımalarını sağlar. Aynı zamanda öğrencilerimizin motivasyonlarını arttırır. Arkadaşlık bağlarını kuvvetlendirmelerini sağlayacak turlar düzenler.

Öğrencilerimizin gençlik yıllarında unutamayacakları hatıraları beraberinde getirecek olan okul turları organize eder. Tatilco Turizm Yoğun ve stresli bir haftanın sonunda aileniz veya dostlarınızla keyifli anlar yaşayacağınız tüm yorgunluğunuzu unutturacak günübirlik turlar organize eder. Tatilco Turizm Öğrenci turizminde gerek yurtiçi ve yurtdışında hazırladığı kapalı grup organizasyonlarında gerekse çeşitli parti ve büyük organizasyonları ile alanında öncü firmadır.

Tatilco Turizm 51 hafta çalışıp 1 hafta tatil yapabildiğinizin bilincindedir. Bu bilinçle çalışan ekibimiz sizin için önemli olan her ayrıntıyı önemser. Güvenilir, Huzurlu, Ekonomik, Konforlu şekilde siz ve konuklarınızın özel taleplerine en iyi şekilde karşılık vermesini sağlar. V.I.P konseptteki araçları – kokartlı rehberleri siz ve konuklarınızın hizmetindedir. Güvenli bir şekilde varmak istediğiniz noktaya ulaştıracak eğitimli kaptanlarımız araçlarımızın başındadır. Hedefimiz daima uzun yıllar sürecek bağlar kurarak turizmde her zaman yenilik ve farklılık yaratmak olmuştur.


Türsab No: 10015