Erciyes Two Day Ski / Snowboard Tour with City Accommodation (Fier Hotel)

Experience
Trip
Turkey, Kayseri, Erciyes
Activity Duration:
2 Days
Cancel up to:
Until 15 days

✪ Fier Otel'de 1 gece, 2 Kişilik Oda Konaklama, Kahvaltı Dahil

✪ Kayseri Havalimanı - Otel, Otel - Erciyes Kayak Merkezi Ulaşımları

✪ Erciyes 2 Günlük Tam Günlük ve Tüm Liftlerde Geçerli Skipass Dahil 🏂⛷️

Kayseri Erciyes Kayak/Snowboard 2 günlük tatiliniz için, Fier Otel'de 1 gece kahvaltı dahil konaklama, havalimanı transferi, otel-kayak merkezi ulaşımı ve 2 günlük skipass 'inizle beraber kışın keyfini çıkarın. 


Diğer gün alternatifleri için; 0549 636 38 16 üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


AÇIKLAMA

Kayseri'ye kayak/snowboard için geliyor ve şehirde Fier Hotel'de konaklamak istiyorsanız, 2 gün tüm ulaşım ve skipass dahil bu ürün tam size göre...


PROGRAM

Uçuşunuzun iniş saatine göre, Kayseri Erkilet Havalimanı'ndan sizi diğer misafirlerimizle beraber alıyoruz. Gündüz saatlerinde geliyorsanız, ilk gün kayak/snowboard zamanından harcamamak için yolda toplayacağımız diğer misafirlerimizle beraber, Erciyes Kayak Merkezi'ne doğru yola çıkıyoruz. Kayseri şehir merkezi ve Erciyes Kayak Merkezi arası 24 kilometre, yaklaşık 25-30 dakika sürüyor. Bu sırada bavullarınız araçta kalıyor. 

Kayak merkezine vardığımızda, tüm gün ve tüm liftlerde geçerli skipasslerinizi teslim ediyoruz. Gün boyu kayak/snowboard keyfi yaptıktan sonra belirleyeceğimiz saatte (liftlerin kapanmasına yakın) indiğimiz yerde buluşuyor ve Kayseri'ye doğru yola çıkıyoruz. 

Siz ve diğer misafirlerimizi, otelenizi bırkatıktan sonra, ertesi gün de pistlerin açılış saatine göre sabahtan yine servis mantığı ile sizi diğer misafirlerimizle beraber otellerinizden alıyoruz ve aynı programı tatiliniz bitene kadar uyguluyoruz. 

Dönüş gününüz geldiğinde, uçağınızın kalkış saatine göre en uygun saatte sizi havalimanına götürüyoruz. 


ÖNEMLİ NOTLAR

 • Ürün fiyatı, iki günlük kişi başı fiyatıdır. Odalar çift kişilik olduğu için ikinin katları şeklinde rezervasyon yapılmalıdır. Kalabalık gruplarınız için [email protected] mail adresinden kişi sayısıtarih ve varsa özel istekleriniz ile beraber iletebilirsiniz. Sizinle ayrıntılar için iletişime geçilecektir. 
 • 2 günden fazla veya sömestr tatili için bizimle aynı şekilde iletişime geçebilirsiniz. 
 • İstediğiniz tarihte uygunluk olmaması halinde, ödeme yaptıysanız ücretiniz kredi kartına anında iade edilir veya istediğiniz başka bir tarihe rezervasyonunuz alınabilir. 
 • Fier Hotel yerine muadili diğer otellerde konaklamak isterseniz, otel seçenekleri size iletilip size özel rezervasyon linki gönderilerek tatilinizi netleştirebilirsiniz. 
 • Skipass dahil olmayan, sadece konaklama-ulaşım hizmeti olan seçeneğimiz bulunmamaktadır

Services

Included Services
 • Fier Hotel 1 Night Stay, Breakfast Included
 • Airport Transfer (Pick Up & Drop Back)
 • Hotel - Ski Center Transportation (Pick Up & Drop Back)
 • Skipass (Full Day & All Lifts)
Excluded Services
 • Personal Expenditures

Accommodation

 • Tüm odalar telefon, kasa, saç kurutma makinesi, çay/kahve makinesi ve buzdolabıyla donatılmıştır. Odaların hepsinde özel banyo ve çalışma masası mevcuttur. Otelin barında 7/24 alkolsüz içecekler ve atıştırmalıklar sunulur. Ücretsiz wi-fi hizmeti vardır. 

Transportation

  • Transferlerimiz, Kayseri - Erciyes yol koşullarına uygun donanımlı ve geniş araçlarla yapılmaktadır.

Comments (1)

Location

54

44

/ person


Expired
Instant Share With:

You might also like...

54

44

/ person

Expired