EN 18-19 Mayıs Bodrum Dalış Programı

Experience
Turkey
Activity Duration:
EN 2 Gün
Cancel up to:
Until 1 days
Pay On the Spot Option: 
Available
EN

18-19 Mayıs tarihinde herkesin beklediği, her gittiğimizde Uçak Batığı, Sahil Güvenlik Botu Batığı, Pınar Batığı, Büyük-Küçük Reefleri ve sualtindaki akvaryum gibi canlılığı ile bize cok guzel dalışlar sunan BODRUM‘a gidiyoruz.


Dalış eğitimi almak isteyenler de bizlerle olabilir bu turda. 15 Mayıs Carşamba günü, saat 19.00’da, bu tura gelenler için İstanbul’da 1 Yıldız Dalıcı teorik eğitimi verilecektir. 

TUR DETAYLARI:

– 17 Mayıs Cuma saat 21.00’da İstanbul’dan yola çıkıyoruz.
– 18 Mayıs Cumartesi sabahi saat 08.00 civarlarında Bodrum’da konaklayacağımız otelimize varmış olup açık büfe kahvaltımızı otelimizde alıyoruz. Saat 09.30’da dalışlarımızı yapacağımız teknemize geçiyoruz.
– Cumartesi saat 10.00’da Bodrum’dan ayrılan dalış teknemizle, 2 adet dalış yapıyoruz. 2 dalış arasında öğle yemeğini teknemizde alıyoruz. Dalışların haricinde kalan zamanınızda yüzmek için denize girebilir ya da güneşlenmeyi tercih edebilirsiniz. Herkesin dalışı bittikten sonra akşama doğru saat 17.00 gibi Bodrum’a geri dönüyoruz.
– Geri döntükten sonra isteyenler otelde odalarına gidebilir ya da akşam birası için güzel bir mekana geçebilir. Asla unutmamalıyız ki dalış öncesinde ve 2 dalış arasında alkol almıyoruz.
– Odalarımızda duşlar alındıktan sonra saat 20.00 civarlarında rakı-balık yapabileceğimiz güzel bir restauranta geçiyoruz.
– 19 Mayıs Pazar sabahı tekne kalkışımız saat 09.00 olduğu için(Bodrum’a daha erken dönüp İstanbul yoluna geç olmadan çıkmak amacıyla) sabah kahvaltımızı otelde saat 08.00’de alıyoruz.
– 09.00’da tekne kalkışından sonra Cumartesi olduğu gibi 2 dalış daha yapıyoruz ve 2 dalış arasında öğle yemeğimizi yiyoruz.
– En geç 15.00’da Bodrum’a dönmüş ve İstanbul yoluna çıkmış oluyoruz.
– Yol şartlarına bağlı olarak en geç 01.00 gibi İstanbul’da olmayı hedefliyoruz.

DAHİL OLANLAR:
– Son model araçlar ile ulaşım.
– 1 gece otel konaklama.
– 2 açık büfe otel kahvaltısı.
– 2 öğle yemeği.
– 2 günde toplam 4 dalış ve tüm dalış ekipmanları. (Yanınızda ekipman getirmek veya ayrıca ekipman kirası ödemek durumunda değilsiniz.)
– Ferdi kaza sigortası, Mali kaza sigortası, Koltuk sigortası (Ulaşım, D-2 TURSAB belgeli araçlarla sağlanmaktadır.)
– Her kişi için onlarca sualtı fotoğrafı ve video cekimi.
– Sualtı ve su üstünde tüm eğitmenlik ve liderlik hizmetleri.

DAHİL OLMAYANLAR:
– Cumartesi akşam yemeği

Aklınıza gelen tüm sorularınız için canlı destekten veya [email protected] adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 

TURSAB 526 Belge No’lu A Grubu Seyehat Acentası olan Esen Turizm’in seyehat acentalığını yaptığı turumuzun detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Services

Included Services
  • Son model araçlar ile ulaşım,1 gece otel konaklama,2 açık büfe otel kahvaltısı,2 öğle yemeği,2 günde toplam 4 dalış ve tüm dalış ekipmanları,Ferdi kaza sigortası,Mali kaza sigortası,Koltuk sigortası,Her kişi için onlarca sualtı fotoğrafı ve video cekimi,

Accommodation

  • This activity contain accomodation for 6 night.

Transportation

  • Tansportation is included.

Location

61

/ person


Expired
Instant Share With:

You might also like...

61

/ person

Expired