EN 3. Seviye Yelkenli Yat Eğitimi

Training
Turkey, Kadikoy, Istanbul
Activity Duration:
15 Hours
Cancel up to:
Until 2 days
Pay On the Spot Option: 
Available
EN

ATAK Akademi bünyesinde iki seviye yelkenli yat eğitimini bitirdiniz ya da daha önce bu seviyede yelken eğitimi aldığınızı belgelediniz. Hala denize ilginiz bitmedi, hatta giderek artıyor. Şimdi sırada yeni bilgiler, aşılacak yeni hedefler var.

Sizin için hazırladığımız “3. seviye yelkenli yat eğitimi” programıyla; denizcilik ve yelken bilgilerinizi pekiştirmeyi, temel navigasyon becerilerinizi kazandırmayı, uluslararası denizcilik kurallarını öğrenmenizi, özellikle de yelkenli yat yarışçılığına giriş bilgilerini vermeyi, ayrıca ileride devam edebileceğiniz yelken eğitimleri için alt yapı oluşturmayı hedefledik.

Beş saati dershanede, 10 saati denizde olmak üzere toplam 15 saat süreyle verilecek bu eğitimin sonunda; deniz haritası ve pusula kullanarak denizde mevkiinizi bulabilecek, bir mevkiden ötekine seyir planlayabilecek, buna yönelik olarak denizde uygulamanız gereken kuralları öğrenecek, yelkenlere hassas trim yaparken bunu yarışlarda nasıl kullanacağınızı bilecek, yelkenli yat yarışları organizasyonunu öğrenirken balon yelkenle seyir konusunda ustalaşacak, bir yelkenli yatla girebileceğiniz yarışın provasını da yapabileceksiniz.

Kurallarımız yine aynı. Birgen, Baydar, Umay II ve Serhan teknelerimiz bizlerle. Günlük kıyafet ve lastik tabanlı ayakkabıların yanı sıra mümkünse bu seviyede kendi koruyucu kıyafetlerinize de sahip olmanızı bekliyoruz. Can yeleği, içme suyu, kahve ve çayınız bu defa da bizden. Deniz eğitimleri için Cumartesi ya da Pazara ve 09.30-12.30, 13.30-16.30 aralıklarından hangisinde denizde olacağımıza karar veriyoruz. Dershanedeki dersler için birebir karar vereceğiz. Eğitim başlangıç tarihiyle ilgili yine üç gün önceden bilgilendirmede bulunuyoruz.

Olumsuz hava şartları ya da özel nedenlerle oluşabilecek ertelemeler de göz önüne alınarak eğitimlerin sekiz haftada bitirilmesini hedefliyoruz.

15 saat sürecek ve sonunda İstanbul Yelken Kulübü-ATAK Akademi ayrıcalığını yansıtacak “3. seviye yelkenli yat eğitimi” sertifikanızı da alacağınız bu eşsiz deneyimde sizleri aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

Denizleriniz engin, rüzgarınız kolayına, pruvanız neta olsun...

Services

Accommodation

  • Accommondation is included.

Transportation

  • Transportation is included

Location

36

/ person


Expired
Instant Share With:

You might also like...

36

/ person

Expired