EN Likya Kamp Turu

Experience
Trip
Turkey, Fethiye, Mugla
Activity Duration:
5 Days
Cancel up to:
Until 7 days
Pay On the Spot Option: 
Available
EN

1 Haftaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı

✪ Özgün rota,ihtiyacın olan tüm ekipman, birbirinden eğlenceli aktiviteler ve 50 genç seni bekliyor.


Program

1. Gün-İzmir-Fethiye

Sabah saat 08:00'da İzmir’de buluşma noktasında toplanma ve Fethiye Kamp

Alanına hareket. (369 KM)  

Saklıkent Kanyonu'nu ziyaret ve trekking 14:00 - 17:00

Fethiye Kamp Alanı'na varış, kampa girişlerin yapılması. 18:00

Girişten sonra saat 18:00 - 20:00 arası çadırların kurulması,basit kamp eğitimi ve grubun kaynaşması için oryantasyon ve buz kırıcı oyunların oynanması. 

Akşam yemeği, Ateş başı sohbet ve Eğlence

"Welcome to the CAMPFİRE" Parti (Canlı Performans,  Açık Hava Konseri)

2. Gün-Fethiye-Adalar Tekne Turu

Fethiye Kamp Alanı'nda kahvaltı ve tekne turu için Fethiye merkeze hareket (15 KM)

3. Gün-Fethiye-Likya Yolu- Patara Plajı- Ölüdeniz

Sabah Kahvaltısı

Likya Yolu'nda yürüyüş  (Ort. 6 km)

Patara Kum Tepesi ve Plajı'nda serbest zaman - Deniz, kum ve güneş keyfi (80 KM)

Ölüdeniz merkeze hareket ve serbest zaman 

4. Gün-Dalaman Çayı-Rafting

Sabah Kahvaltısı, Dalaman Çayı'nda Rafting için hareket (68 KM)

Tüm gün boyunca rafting ve Dalaman doğasını keşif, trekking 

Kamp alanına varış ve serbest zaman

5. Gün-Fethiye- Muğla Otogar- Dalaman Havalimanı

Sabah kahvaltısı ve ayrılış için hareket (38KM)  


Aktiviteler

●Oryantasyon ve Basic Kamp Eğitimi

Programının ilk gününde tüm katılımcıları ile birlikte grubun kaynaşması ve herkesin tanışması amacıyla buz kırıcı-interaktif oyunlar oynayacağız ve çok eğleneceğiz!

Bu tanışma oryantasyonu sayesinde programın ilk gününde tüm katılımcılarla hemen tanışma fırsatınız olacak.Kamp boyunca farklı şehirden eğlenceli ve unutulmaz birçok yeni dostluklar kurma şansınız olacaktır. Bir hafta boyunca yeni dostlarınızla aynı kamp ateşini paylaşacaksınız.

Program boyunca size eşlik edecek kamp konusunda tecrübeli koordinatörlerimiz, kampın ilk gününde tüm kamp malzemelerinin tanıtımını yapacak, kurulumunda size teknik destek sağlayacak olup, dikkat etmeniz konular anlamında basic bir kamp eğitimi verecektir.

●Kampların Vazgeçilmezi: Ateş Başı!

Şehir yoğunluk ve stresinden uzak, doğayla iç içe kamp alanlarımızda akşam yakacağımız kamp ateşlerimiz içimizi ısıtacak. Her kamp severin, kamp esnasında en fazla haz aldığı andır akşam ateş başında gökyüzünü izlemek. Bizde hep birlikte bu mutluluğu yaşarken yeni kazandığımız dostlarımızın hikayelerini dinleyecek ve yeni hikayeler oluşturacağız.

Dört gece boyunca ateş başında enstürümanlarımız ile eğlenecek kamp oyunları oynayacak, marshmallowlarımızı kızartacağız!

●Hoş geldin Partisi: Welcome to CampFire!

İki gün boyunca hem kamp hayatına hem de yeni arkadaşlarımıza adapte olduktan sonra bunu kutlamak tabi ki hakkımız. Akşam yemeğimizden sonra kamp ekibinin sizin için getireceği müzik grubu ile plajda, yıldızların altında canlı müziğin tadını çıkaracağız ve doyasıya eğleneceğiz!

●Trekking ile Doğayı Keşfet!

Deniz programında gideceğimiz her rota hem doğasıyla hem de denizi ile Türkiye’nin açık ara en güzel yerleri.  Kamp boyunca bu harika doğayı keşfetmek ve değerlendirmek için bolca vaktimiz olacak.

İster gruplar halinde isterseniz de tek başınıza gerçekleştireceğiniz doğal güzellikler ile dolu doğada trekking yapma fırsatımız olacak. Yürümek bana göre değil diyorsanız sizde bolca deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

●Deniz, Kum ve Güneş

Program boyunca konaklayacağımız  koyda kamp alanımız denize sıfır, ağaçlar altında ve sakin tabiat ormanlarından oluşuyor. 5 gün boyunca Fethiye'nin en güzel koyları kapsayan rotamızda, Ölüdeniz, Patara Plajı, 12 Adalar, Göcek ve Fethiye’nın eşsiz koylarında deniz, kum ve güneşin tadını çıkaracağız.

●Adalar Tekne Turu

Türkiye’nin açık ara en güzel tekne turu olan 12 Adalar Tekne Turu, doğal güzelliğiyle büyüleyen birbirinden güzel adalardan oluşuyor. Tekne ile giderken birçok keşfedilmemiş- görülmemiş koya gideceğiz ve berrak denizin keyfini süreceğiz.

Fethiye'nin turkuaz sularında geçireceğiniz bu turda beklediğinizden çok daha fazlasını bulacaksınız.

●Dalaman Nehri Rafting

Doğal güzelliği muhteşem olan 9kilometre uzunluğundaki nehirde rafting macerasına hazır olun!

Başlangıç noktasında katılımcılara Rafting, Raft'lar, güvenlik ve program hakkında gerekli bilgiler verilir. Sadece raftingden itibaren olmayan bu turda, bazı bölgelerde mola, kanyonun harika doğasında kısa doğa yürüyüşleri, kanyon turu ve farklı adrenalin aktiviteleri yaparak inanılmaz bir deneyim yaşayacağız.

●Ölüdeniz - Likya Yolu Trekking

Fethiye ile Antalya arasında Akdeniz’e doğru uzanan Teke Yarımadası tarihte Likya ismiyle anılıyor. Yarımada kimi zaman dağların yüksek noktalarından, kimi zaman nefes kesici plajlardan, kimi zaman da antik kentlerden geçen işaretlenmiş patikalara ise Likya Yolu deniliyor. RoarCamp ekibi olarak eşsiz güzellikteki Likya Yolu'nun özel 3 km'lik parkurundan geçecek, nefes kesen doğal güzellikler ile karşılacağız. Mayıs aylarında gerçekleşecek olan bu mükemmel deneyime hazır olun! 


Konaklama

Fethiye (4 gece) kamp alanında çadır konaklaması olacak şekilde planlanmıştır.Seçilen kamp alanı, şehir gürültüsünden uzak doğa ile iç içe denize sıfır gibi konum ve hizmet özellikleriyle Türkiye’nin açık ara en iyi tesislerinden biridir. Kamp alanları bünyesinde sunduğu tuvalet, duş, elektrik kullanım hizmetleri, market ve kafeteryası, program süresince standartlarınızı arttırabilecek mevcut imkanları sunmaktadır.  


Ulaşım

Kamp Turunda rahat yolculuk için donanımlı otobüslerde İzmir ve Fethiye arasını kapsayan rotamızda seyahat edilecektir.
Kamp Turu İzmir’de başlayacak olup Dalaman’da tamamlanacaktır. İzmir’e geliş ve Dalaman’dan dönüş masrafları katılımcıya aittir.  


Yemek

Kamp alanlarımızda her sabah olmak üzere (4 gün) kahvaltı verilecektir. Öğle ve akşam yemeklerini kamp alanında ki restaurant, market ve büfelerden uygun ücretlere karşılayabilirsiniz.


Tarihler

15-19 Mayıs 2019


Başvuru Süreci

Katılımcılar, başvuru formundaki verdiği cevaplara göre bazı kriterler doğrultusunda seçilmektedir. Başvurunuz sonrasında rezervasyonunuz gerçekleşir. 1 iş günü içerisinde tarafınıza sözleşme ve ödeme bilgileri iletilir.

18-35 yaş şartı

Üniversite öğrencisi ya da mezunu olma şartı

Kadın-erkek katılımcı sayısı eşitliği gibi koşullar baz alınır.

Services

Included Services
 • Transportation from İzmir
 • Camp Equipments
 • Accommodation
 • Insurance
 • Breakfast
 • Camp Training
 • Concert
 • Cruise Tour
 • Rafting

Accommodation

 • This activity contains accommondation.

Transportation

 • Transportation from İzmir

Location

23

/ person


Expired
Instant Share With:

You might also like...

23

/ person

Expired